Wyroby hutnicze

Profile Stalowe

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby hutnicze ze stali niestopowych

 

Główne produkty, które sprzedajemy to:

  • blacha czarna gorąco i zimnowalcowana oraz ocynkowana,
  • pręty zbrojeniowe kwadratowe,
  • płaskowniki i walcówka,
  • kształtowniki, kątowniki,
  • profile zamknięte oraz rury.

 

 

Blachy

Posiadamy w ofercie blachy czarne i ocynkowane o zróżnicowanych parametrach. Proponowane przez nas rozwiązania wykonane są na bazie stali wysokiej jakości. Powstają dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik metalurgicznych oraz obróbczych, co skutkuje przygotowaniem wysokiej jakości przedmiotów o zróżnicowanym zastosowaniu. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdują się produkty gorącowalcowane, zimnowalcowane, a także ocynkowane ogniowo. Umożliwiamy także pocięcie materiału zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

 

Pręty

Proponujemy pręty zbrojeniowe w formie okrągłej żebrowanej i gładkiej oraz walcówki. Oferujemy tego rodzaju wyroby hutnicze w pięciu klasach, co pozwala na dobór rozwiązania pod kątem indywidualnych preferencji. Produkty wykonane są z dobrych jakościowo materiałów o określonej plastyczności, a także stabilności oraz trwałości. Zróżnicowanie wymiarów oraz poszczególnych parametrów daje szansę na wybór produktu idealnie odpowiadającego konkretnym obszarom zastosowania. Posiadamy w asortymencie także płaskowniki i wyroby o przekroju kwadratowym.

 

Profile zamknięte

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów rozbudowaną ofertę wyrobów hutniczych, w której istotne miejsce zajmują profile zamknięte. Sprawdzają się jako elementy konstrukcyjne w wielu obszarach zastosowań. Przedmioty wykonane są z mocnej oraz trwałej stali w różnych gatunkach. Odznaczają się dzięki temu większą wytrzymałością. Proponujemy przedmioty stalowe o przekroju kwadratowym oraz prostokątnym. Posiadamy w ofercie wyroby w różnych wariantach wymiarowych. Bogactwo parametrów przedmiotów pozwala na dobór przedmiotów pod kątem indywidualnych potrzeb.

 

Kształtowniki g/w

Oferujemy kształtowniki gorącowalcowane o bardzo dobrych parametrach technicznych. Wśród tego rodzaju wyrobów hutniczych dostępne są ceowniki, dwuteowniki oraz kątowniki w szerokim spektrum wymiarów. Do wykonania produktów wykorzystane zostały metale wysokiej jakości, odznaczające się także trwałością i wytrzymałością. Duże zróżnicowanie produktów pozwala na dostosowanie ich do konkretnych zastosowań. Zwyczajowo przedmioty wykorzystywane są w budownictwie, przemyśle maszynowym, konstrukcjach stalowych.

 

Kształtowniki z/w

Proponujemy kształtowniki zimnowalcowane wykonane na bazie dobrej gatunkowo stali. Przedmioty powstają w wyniku zastosowania sprawdzonej techniki wytwórczej i obróbczej. Proponujemy kątowniki oraz ceowniki o bardzo dobrych parametrach technicznych. Posiadamy tego rodzaju wyroby hutnicze w różnych wymiarach. Przedmioty – z uwagi na zastosowaną technikę – odznaczają się mniejszą grubością. Są powszechnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie istotne znaczenie ma cienka warstwa oraz estetyczne wykończenie.

 

Rury stalowe

Prezentujemy praktyczne i wytrzymałe rury stalowe w wersji ze szwem i bez szwu. Produkty wykonane są na bazie stali czarnej bądź ocynkowanej, co decyduje o ich odmiennych parametrach. Przedmioty dostępne są w różnych wariantach wymiarowych. Odmienność rozmiarów, materiałów oraz technik wykończenia decyduje o możliwość wyboru. Przedmioty mogą być wykorzystywane w wielu obszarach. W zależności od poszczególnych parametrów stosowane są w górnictwie, w budowie maszyn, w chłodnictwie, w przemyśle motoryzacyjnym.